opc_loader

Menu

Schrijf u nu in voor de nieuwsbrief en ontvang 5% korting*

*Alleen voor nieuwe leden

Davitamon 1+1 en gratis bezorging!

Daro Paracetamol Vloeibaar 120mg/ml Stroop 100ml

Artikelnr: 14997770

Daro Paracetamol Vloeibaar bij hoofdpijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid. Klik hier voor de bijsluiter. RVG 06566

6,99
  • Gratis verzending vanaf 30 Euro
  • Klanten waarderen ons met een 8.4
  • Op werkdagen voor 17u besteld, binnen 2-3 werkdagen bezorgd
Product type gezondheid
Pijnstilling kind
Beschrijving

Wanneer uw kind zich niet lekker voelt, door koorts, griep, een verkoudheid of na een inenting is DARO Vloeibare Paracetamol een geschikte pijnstiller. Ideaal voor kinderen die geen zetpillen willen. De Daro Vloeibare Paracetamol is gezoet met maltitol, maar bevat geen suiker. U kunt de Daro Vloeibare Paracetamol gewoon door de limonade, melk of thee mengen.

Gebruik
De fles wordt geopend door de kindveilige dop in te drukken en tegelijkertijd open te draaien. Bij het sluiten van de fles dient de dop (zonder in te drukken) voldoende te worden aangedraaid om kindveilig gesloten te zijn
- Bij eerste maal openen verbreekt de dopring. Gebruik het product niet indien de dopring reeds verbroken was
- Bij de verpakking is een maatbeker met deelstrepen per 2,5 ml gevoegd. Deze is bedoeld om doseringen van 7,5 ml en hoger af te meten. Een volle maatbeker komt overeen met 30 ml
- Bij de verpakking is tevens een doseerspuit toegevoegd. Deze is bedoeld om doseringen van 2,5 ml en 5 ml af te meten
- Gebruik voor een juiste dosering de ingesloten maatbeker of doseerspuit. De maatbeker of doseerspuit dient na gebruik schoongespoeld te worden.

Samenstelling

De werkzame stof in dit middel is 12mg/5ml paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn Polyethyleenglycol 4, Glycerol, Maltitol (E965), Natriummethylhydroxybenzoaat (E219), Natriumpropylhydroxybenzoaat (E217), Natriumcyclamaat (E952) , Natriumcitraat, Citroenzuur, Frambozenaroma en Water.

Let op!
Dit artikel is een geneesmiddel. We adviseren u dit product alleen te gebruiken als u goed geïnformeerd bent. Lees voor gebruik de bijsluiter (de bijsluiter is online beschikbaar bij het product). BENU verkoopt geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar. Wij hanteren een maximale bestelhoeveelheid van 3 verpakkingen.

Gebruik bij Zwangerschap of borstvoeding
Bent u zwanger of geeft u borstvoeding. Overleg dan voor gebruik van het geneesmiddel met uw arts.

Raadplegen huisarts
Raadpleeg uw huisarts als u langer dan twee weken klachten heeft of als de klachten erger worden. Op benuapotheek.nl vind u betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.

Heeft u persoonlijk advies nodig?
Wij adviseren u niet verder te gaan met de bestelling van dit geneesmiddel wanneer u nog onbeantwoorde vragen heeft. Voor vragen en advies neem contact op met uw BENU apotheek.