Witte Kruis Paracetamol 500 mg Granulaat 10st

Artikelnr: 17024633

Witte Kruis paracetamol granulaat bevat per sachet 500 mg paracetamol. geneesmiddel, lees voor gebruik de bijsluiter.

5,19
  • Gratis verzending vanaf 35
  • Klanten waarderen ons met een 9.0
  • Op werkdagen vóór 17u besteld, de volgende dag in huis

Tijdelijk niet op voorraad

Beschikbaar vanaf:19-05-2026
Lage voorraad:
0 items
Werkzame stof
Paracetamol
Inhoud
10 - 50 stuks
Product type
Pijnstillers
Toedieningsvorm
Granulaat
Te gebruiken bij
Pijnverlichting,Pijn en koorts bij griep,Menstruatiepijn,Tand- en kiespijn,Hoofdpijn,Zenuwpijn,Spierpijn,Spit,Pijn en koorts na vaccinatie
Leeftijdsindicatie
Vanaf 12 jaar,Vanaf 14 jaar,Vanaf 15 jaar,Vanaf 16 jaar,Vanaf 18 jaar,Vanaf 45 jaar,Vanaf 50 jaar,Vanaf 65 jaar

Beschrijving

Witte Kruis paracetamol granulaat bevat per sachet 500 mg paracetamol. De granulaat kan zonder water of andere drank worden ingenomen bij koorts en bij pijn. De sachets zijn handig om mee te nemen voor onderweg.

Gebruik:
Kinderen van 12-15 jaar met een gewicht van 41-50 kg: 1 zakje (500 mg) per keer met een maximum van 4 zakjes (2000 mg) per 24 uur. - Volwassenen en kinderen van 16 jaar en ouder met een gewicht van meer dan 50 kg: 1 à 2 (500 à 1000 mg) per keer, met een maximum van 6 zakjes (3000 mg) per 24 uur. Witte Kruis paracetamol 500 mg, granulaat kan zonder water of andere drank worden ingenomen. Scheur of snijd de verpakking open bij de inkeping aan het eind. Leeg de inhoud op de tong en slik het granulaat door. Indien gewenst kunnen achtergebleven resten met water worden doorgeslikt. Lees voor gebruik de bijsluiter.

Waarschuwing:

  • Dit medicijn is niet geschikt voor kinderen jonger dan 12 jaar.
  • Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten.
  • De aangegeven dosering niet overschrijden.

    Let op! Dit artikel is een geneesmiddel.

  • We adviseren u dit product alleen te gebruiken als u goed geïnformeerd bent. Lees voor gebruik de bijsluiter (de bijsluiter is online beschikbaar bij het product). BENU verkoopt geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar. Wij hanteren een maximale bestelhoeveelheid van 3 verpakkingen.
  • Gebruik bij Zwangerschap of borstvoeding
    Bent u zwanger of geeft u borstvoeding. Overleg dan voor gebruik van het geneesmiddel met uw arts.
  • Raadplegen huisarts
    Raadpleeg uw huisarts als u langer dan twee weken klachten heeft of als de klachten erger worden. Op benuapotheek.nl vind u betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.
  • Heeft u persoonlijk advies nodig?
    Wij adviseren u niet verder te gaan met de bestelling van dit geneesmiddel wanneer u nog onbeantwoorde vragen heeft. Voor vragen en advies neem contact op met uw BENU apotheek.
    Een klikbare afbeelding naar de officiële overheidswebsite aanbiedersmedicijnen.nl met de volgende tekst in de afbeelding verwerkt: Klik om te controleren of deze website legaal handelt.
  •  


  •  
     

Samenstelling

De werkzame stof in dit product is paracetamol. Elk zakje bevat 500 mg paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn: basisch gebutyleerd methacrylaatcopolymeer, colloïdale gehydrateerde silica, stearinezuur, natriumlaurylsulfaat, xylitol, sacharinenatrium, aspartaam en grapefruitsmaak (bevat aardappelmaltodextrine, acaciagom, buthylhydroxyanisol).

Productverantwoordelijke: Zie andere producten van dit merk