opc_loader

Menu

Schrijf u nu in voor de nieuwsbrief!

Excedrin Paracetamol 250mg Tabletten 20 stuks

Artikelnr: 15928640

Excedrin wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen. Klik hier voor de bijsluiter. RVG 102780

10,99
  • Gratis verzending vanaf 30 Euro
  • Klanten waarderen ons met een 8.5
  • Op werkdagen voor 17u besteld, binnen 2-3 werkdagen bezorgd
Lage voorraad:
81 items
Beschrijving

Excedrin wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid, overgevoeligheid voor licht en geluid en functionele beperking) met of zonder aura. Elke tablet Excedrin bevat drie werkzame bestanddelen: acetylsalicylzuur, paracetamol en cafeïne. Acetylsalicylzuur en paracetamol verminderen pijn en koorts en acetylsalicyzuur vermindert ook ontsteking. Cafeïne is een mild stimulerend middel en verhoogt het effect van acetylsalicylzuur en paracetamol.

  • Voor de behandeling van hoofdpijn: Neem 1 tablet met een vol glas water in als de hoofdpijn opkomt. Indien nodig kunt u 4 tot 6 uur later nog 1 tablet innemen. Neem bij ernstigere pijn 2 tabletten met een vol glas water in wanneer de hoofdpijn opkomt. Indien nodig kunt u 4 tot 6 uur later nog 1-2 tabletten innemen. Gebruik dit middel niet langer dan 4 dagen voor hoofdpijn zonder uw arts te raadplegen.
  • Voor de behandeling van migraine: Neem 2 tabletten in met een vol glas water als de migrainesymptomen of migraine-aura opkomen. Zo nodig kunt u nog 2 tabletten innemen met 4 tot 6 uur tussen de innames. Als uw migraine niet verbetert binnen 2 uur na de eerste dosis van 2 tabletten EXCEDRIN, moet u een arts raadplegen. Gebruik dit middel niet langer dan 3 dagen voor migraine zonder uw arts te raadplegen.

Let op! Dit artikel is een geneesmiddel.

We adviseren u dit product alleen te gebruiken als u goed geïnformeerd bent. Lees voor gebruik de bijsluiter (de bijsluiter is online beschikbaar bij het product). BENU verkoopt geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar. Wij hanteren een maximale bestelhoeveelheid van 3 verpakkingen.

Gebruik bij Zwangerschap of borstvoeding
Bent u zwanger of geeft u borstvoeding. Overleg dan voor gebruik van het geneesmiddel met uw arts.

Raadplegen huisarts
Raadpleeg uw huisarts als u langer dan twee weken klachten heeft of als de klachten erger worden. Op benuapotheek.nl vind u betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.

Heeft u persoonlijk advies nodig?
Wij adviseren u niet verder te gaan met de bestelling van dit geneesmiddel wanneer u nog onbeantwoorde vragen heeft. Voor vragen en advies neem contact op met uw BENU apotheek.



 

Samenstelling

De werkzame stoffen in dit middel zijn: acetylsalicylzuur, paracetamol, cafeïne. Elke filmomhulde tablet bevat 25 mg acetylsalicylzuur, 25 mg paracetamol en 65 mg caffeïne. De andere stoffen in dit middel zijn: Kern van de tablet: laaggresubstitueerd hydroxypropylcellulose, microkristallijne cellulose (E46), stearinezuur. Filmomhulling: hypromellose (E464), titaandioxide (E171), propyleenglycol, benzoezuur (E21), carnaubawas (E93).