opc_loader

Menu

Schrijf u nu in voor de nieuwsbrief!

-

Allegra Fexotabs Fexofenadine 120mg Tabletten 10 stuks

Artikelnr: 16851242

Verlicht de symptomen van hooikoorts. Klik hier voor de bijsluiter. RVG 21624 

8,09
  • Gratis verzending vanaf 30 Euro
  • Klanten waarderen ons met een 8.5
  • Op werkdagen voor 17u besteld, binnen 2-3 werkdagen bezorgd
Lage voorraad:
250 items
Beschrijving

Allegra fexotabs bevat fexofenadine hydrochloride, dat behoort tot de geneesmiddelengroep met de naam antihistaminica. Allegra fexotabs verlicht de symptomen van hooikoorts (seizoensgebonden allergische rhinitis), zoals niezen, jeuk, loopneus of verstopte neus en jeukende, rode en tranende ogen. Allegra fexotabs is bestemd voor volwassenen en kinderen ouder dan 12 jaar.

Gebruik
De aanbevolen dosis is 1 tablet (120 mg) per dag. Neem uw tablet in met wat water. Dit geneesmiddel verlicht uw klachten binnen 1 uur en houdt 24 uur aan.

Let op! Dit artikel is een geneesmiddel.

We adviseren u dit product alleen te gebruiken als u goed geïnformeerd bent. Lees voor gebruik de bijsluiter (de bijsluiter is online beschikbaar bij het product). BENU verkoopt geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar. Wij hanteren een maximale bestelhoeveelheid van 3 verpakkingen.

Gebruik bij Zwangerschap of borstvoeding
Bent u zwanger of geeft u borstvoeding. Overleg dan voor gebruik van het geneesmiddel met uw arts.

Raadplegen huisarts
Raadpleeg uw huisarts als u langer dan twee weken klachten heeft of als de klachten erger worden. Op benuapotheek.nl vind u betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.

Heeft u persoonlijk advies nodig?
Wij adviseren u niet verder te gaan met de bestelling van dit geneesmiddel wanneer u nog onbeantwoorde vragen heeft. Voor vragen en advies neem contact op met uw BENU apotheek.



 

Samenstelling

De werkzame stof in dit middel is fexofenadine hydrochloride. Elke tablet bevat 120 mg fexofenadine hydrochloride. - De andere stoffen in dit middel zijn: Tabletkern: microkristallijn cellulose, gepregelatiniseerd maïszetmeel, croscarmellose natrium, magnesium stearaat. Omhulling van de tablet: hydroxypropylmethylcellulose, povidon, titaandioxide (E171), colloïdaal siliciumdioxide, macrogol 400, ijzeroxide (E172).