opc_loader

Wensenlijst

Livsane Paracetamol 500mg Zetpillen 10 stuks

Artikelnr: 16726561

Te gebruiken bij: Koorts en pijn bij griep en verkoudheid. Koorts en pijn na vaccinaties/inentingen. Hoofdpijn, Kiespijn, Zenuwpijn, Spit ,Spierpijn en Menstruatiepijn.
Klik hier voor de bijsluiter. RVG 108699

2,99
Zet op wensenlijst

Let op!
Dit artikel is een geneesmiddel. We adviseren u dit product alleen te gebruiken als u goed geïnformeerd bent. Lees voor gebruik de bijsluiter (de bijsluiter is online beschikbaar bij het product). BENU verkoopt geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar. Wij hanteren een maximale bestelhoeveelheid van 3 verpakkingen.

Gebruik bij Zwangerschap of borstvoeding
Bent u zwanger of geeft u borstvoeding. Overleg dan voor gebruik van het geneesmiddel met uw arts.

Raadplegen huisarts
Raadpleeg uw huisarts als u langer dan twee weken klachten heeft of als de klachten erger worden. Op benuapotheek.nl vind u betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.

Heeft u persoonlijk advies nodig?
Wij adviseren u niet verder te gaan met de bestelling van dit geneesmiddel wanneer u nog onbeantwoorde vragen heeft. Voor vragen en advies neem contact op met uw BENU apotheek.

Beschrijving

Voor wie?
Volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar

Hoe te gebruiken?
Kinderen 6-9 jaar, 22-30 kg, dosis 500 mg. Maximaal 2-3 zetpillen per dag. Kinderen 9-15 jaar, 30-55 kg, dosis 500 mg, maximaal 3 zetpillen per dag. Volwassenen, dosis 500 mg, maximaal 8 zetpillen per dag. Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden. Echter, niet vaker toedienen dan om de 6 uur. Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten. De aangegeven dosering niet overschrijden. Bij kinderen tot 4 jaar wordt gebruik over een periode langer dan 2 dagen ontraden. Bij kinderen ouder dan 4 jaar niet langer gebruiken dan 14 dagen Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger wordt, of als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden geraadpleegd. De effectieve dagelijkse dosis mag niet hoger zijn dan 60 mg/kg/dag (tot 2 g/dag) in de volgende situaties: Milde tot matige leverinsufficiëntie, Syndroom van Gilbert (familiaire niet-hemolytische geelzucht), uitdroging en chronische ondervoeding

Toediening
De zetpil met de punt naar voren in de anus brengen. Indien u de punt van de zetpil bevochtigt met wat water vergemakkelijkt dit het naar binnen brengen van de zetpil. Als u merkt of denkt dat paracetamol te sterk werkt, of juist te weinig, raadpleeg dan uw arts of apotheker.

Samenstelling

De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Eén zetpil bevat 500 mg paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15). Livsane Paracetamol 1000 mg zetpil bevat tevens soja lecithine.

 

Aanbevolen artikelen:

Laatst bekeken items