opc_loader

Wensenlijst

Panadol 500 mg Filmomhulde Tabletten 20 stuks Bij Pijn en Koorts

Artikelnr: 16974417
  • Bij pijn & koorts
  • Bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie
  • Makkelijk door te slikken
  • Snellere opgenomen dan normale paracetamol tabletten
1,99
Zet op wensenlijst
  •   Gratis verzending vanaf 30 Euro
  •   Klanten waarderen ons met een 8.2
  •   Op werkdagen vóór 17:00 uur besteld, morgen verzonden
Kenmerken
Product type gezondheid:
Pijnstilling divers
Beschrijving

Panadol 500 mg Filmomhulde Tabletten 20 stuks wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar. Bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie. Makkelijk door te slikken door de vorm en filmomhulling van de tablet. Het actieve bestandsdeel is Paracetamol. Dankzij de verbeterde absorptie wordt Panadol sneller opgenomen dan normale Paracetamol tabletten. De tabletten zijn voorzien van een breukstreep om ze gemakkelijk door te breken voor gebruik bij kinderen. Hoe gebruik ik het?
Gebruik altijd de laagste effectieve dosering om uw sumptomen te verlochten en houdt minstens 4 uur tussen 2 innames. Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema, maar overschrijd de dosering niet. Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger, of als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden geraadpleegd.
De tablet heel doorslikken met voldoende water. Eventueel de tablet in een ruime hoeveelheid water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken.

  • Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht): 1 à 2 tabletten (500 – 1000 mg) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6 tabletten (3000 mg) per 24 uur.
  • Kinderen in de leeftijd van 6 tot 9 jaar (22-30 kg lichaamsgewicht): 1/2 tablet per keer, maximaal 4 tot 6 keer per 24 uur.
  • Kinderen in de leeftijd van 9 tot 12 jaar (30-40 kg lichaamsgewicht): 1 tablet per keer, maximaal 3 tot 4 keer per 24 uur.
  • Kinderen in de leeftijd van 12 tot 15 jaar (40-55 kg lichaamsgewicht): 1 tablet per keer (500 mg), maximaal 4 – 6 keer per 24 uur.

  • Panadol is niet geschikt voor kinderen jonger dan 6 jaar. Het minste aantal toedieningen per etmaal is bestemd voor de jongste kinderen in een bepaalde groep. Bevat paracetamol. Wanneer u te veel paracetamol gebruikt, kan dit uw lever ernstig schaden. Gebruik dit geneesmiddel niet als u, al dan niet op medisch voorschrift, andere geneesmiddelen gebruikt die paracetamol bevatten ter behandeling van pijn, koorts, symptomen van verkoudheid en griep.
    De effectieve dagelijkse dosis mag niet hoger zijn dan 60 mg/kg/dag (tot 2 g/dag) in de volgende situaties:
    • Volwassenen die minder dan 50 kg wegen
    • Milde tot matige leverinsufficiëntie
    • Syndroom van Gilbert (familiaire niet-hemolytische geelzucht)
    • Uitdroging
    • Chronische ondervoeding

    Panadol (Paracetamol) is een geneesmiddel. Voor dit geneesmiddel zijn er geen speciale bewaarcondities. Lees voor gebruik de bijsluiter. Handelsmerken zijn eigendom van of in licentie gegeven aan de GSK groep. © 2021 de GSK groep of de licentiegever. GlaxoSmithKline Consumer Healthcare B.V.
Beoordelingen (0)
Panadol 500 mg Filmomhulde Tabletten 20 stuks Bij Pijn en Koorts heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.
Panadol 500 mg Filmomhulde Tabletten 20 stuks Bij Pijn en Koorts


Let op!
Dit artikel is een geneesmiddel. We adviseren u dit product alleen te gebruiken als u goed geïnformeerd bent. Lees voor gebruik de bijsluiter (de bijsluiter is online beschikbaar bij het product). BENU verkoopt geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar. Wij hanteren een maximale bestelhoeveelheid van 3 verpakkingen.

Gebruik bij Zwangerschap of borstvoeding
Bent u zwanger of geeft u borstvoeding. Overleg dan voor gebruik van het geneesmiddel met uw arts.

Raadplegen huisarts
Raadpleeg uw huisarts als u langer dan twee weken klachten heeft of als de klachten erger worden. Op benuapotheek.nl vind u betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.

Heeft u persoonlijk advies nodig?
Wij adviseren u niet verder te gaan met de bestelling van dit geneesmiddel wanneer u nog onbeantwoorde vragen heeft. Voor vragen en advies neem contact op met uw BENU apotheek.