opc_loader

Wensenlijst

Schrijf u nu in voor de nieuwsbrief en ontvang 5% korting*

*Alleen voor nieuwe leden

Apotex APC Paracetamol 250mg Tabletten 20 stuks

Artikelnr: 13795260

Acetylsalicylzuur en paracetamol behoren tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende middelen en zijn in combinatie met coffeïne werkzaam tegen koorts en pijn. Toepassing - koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting. - hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en reumatische pijn. Lees voor het gebruik altijd de bijsluiter

1,49
Zet op wensenlijst
  •   Gratis verzending vanaf 30 Euro
  •   Klanten waarderen ons met een 8.2
  •   Op werkdagen vóór 17:00 uur besteld, morgen verzonden
Beschrijving

Niet gebruiken bij Dit geneesmiddel mag u niet gebruiken wanneer u last heeft van bepaalde aandoeningen. Deze aandoeningen zijn: - U bent allergisch voor één van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten. - U bent allergisch voor bepaalde ontstekingsremmende middelen. - astma; u kunt een astma aanval krijgen of flauwvallen. - bij maagpatiënten of als u bij eerder gebruik last van maagpijn heeft gekregen, of als u lijdt aan een maagzweer of maag- en darmbloedingen. - als uw lever of nieren niet goed werken. - als u snel last heeft van bloedingen of met bloedverdunnende middelen wordt behandeld. Neem contact op met uw arts wanneer u last heeft van één van deze aandoeningen. Gebruik dit geneesmiddel altijd precies zoals uw arts of apotheker u dat heeft verteld. Twijfelt u over het juiste gebruik? Neem dan contact op met uw arts of apotheker. De gebruikelijke dosering is: Volwassenen: 1 à 2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per etmaal. Kinderen van 12 jaar en ouder: 1 tablet per keer, maximaal 3-4 tabletten per etmaal. -inderen van 7 tot 11 jaar: ½ tablet per keer, maximaal 2 tabletten per etmaal. Lees voor gebruik de bijsluiter.

Samenstelling

Samenstelling: De werkzame stoffen in dit middel zijn 250 mg acetylsalicylzuur, 250 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. De andere stoffen in dit middel zijn lactose, microkristallijne cellulose, gehydrogeneerde plantaardige olie en gehydrogeneerde ricinusolie.